Grzybia Dąbrowa - ośrodek wypoczynkowy
rezerwacja on-line
Grzybia Dąbrowa Ośrodek Wczasowy na Kaszubach - wczasy rodzinne nad przepięknie położonym, czystym i spokojnym jezioremGrzybia Dąbrowa Ośrodek Wczasowy na Kaszubach - wczasy rodzinne nad przepięknie położonym, czystym i spokojnym jezioremGrzybia Dąbrowa Ośrodek Wczasowy na Kaszubach - wczasy rodzinne nad przepięknie położonym, czystym i spokojnym jezioremGrzybia Dąbrowa Ośrodek Wczasowy na Kaszubach - wczasy rodzinne nad przepięknie położonym, czystym i spokojnym jezioremGrzybia Dąbrowa Ośrodek Wczasowy na Kaszubach - wczasy rodzinne nad przepięknie położonym, czystym i spokojnym jezioremGrzybia Dąbrowa Ośrodek Wczasowy na Kaszubach - wczasy rodzinne nad przepięknie położonym, czystym i spokojnym jezioremGrzybia Dąbrowa Ośrodek Wczasowy na Kaszubach - wczasy rodzinne nad przepięknie położonym, czystym i spokojnym jezioremGrzybia Dąbrowa Ośrodek Wczasowy na Kaszubach - wczasy rodzinne nad przepięknie położonym, czystym i spokojnym jeziorem
 

Grzybia Dąbrowa

 

Zapraszamy na wczasy i wypoczynek nad czystym i pięknie położonym jeziorem na Kaszubach. Ośrodek położony jest nad jeziorem "Czarne Dąbrówno" w 100-letnim lesie sosnowym. Zlokalizowany jest na półwyspie - teren pagórkowaty, całkowicie zalesiony. Okolica zwana "Grzybią Dąbrową" z racji dużej ilości grzybów i innego runa leśnego.

Jezioro jest corocznie zarybiane. Jest to jezioro szczupakowo-okoniowe. Z białej ryby występuje tu lin, leszcz i płoć. Zapewniamy nowe i stabilne łodzie wędkarskie.

Posiadamy piaszczyste, strzeżone kąpielisko o długości 50 m, w tym 2 tory wodne wyznaczone przez pomost w kształcie prostokątnym, jak również  kąpielisko dla małych dzieci ze zjeżdżalnią oraz przystań dla sprzętu wodnego ( łodzie wędkarskie i rodzinne, kajaki oraz rowery wodne). Organizujemy bezpłatne, codzienne animacje dla dzieci.  Posiadamy m.in. siłownię zewnętrzną, dwa nowe place zabaw, salę animacyjną, salę fitness, gabinet masażu, ruską balię, tężnię solankową. Organizujemy pokazy Fire Show i występy zespołów bluesowo/rockowych.

kontakt: 

tel. kom. 608466682  

e'mail: biuro@grzybiadabrowa.pl

Domki, cennik, rezerwacje

Domki, cennik, rezerwacje

W domkach 2-5 osobowych oferujemy 110 miejsc noclegowych w bezpośredniej bliskości jeziora.

zobacz więcej
Lokalizacja

Lokalizacja

Ośrodek wypoczynkowy położony jest nad jeziorem Czarne Dąbrówno w samym sercu Kaszub w lesie sosnowym.

zobacz więcej
Atrakcje

Atrakcje

Oferujemy szereg atrakcji i udogodnień

zobacz więcej
Promocje

Promocje

Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą promocyjną

zobacz więcej
Wczasy z dziećmi

Wczasy z dziećmi

Bezpłatne animacje dla dzieci, dyskoteki, konkursy, warsztaty kulinarne, dwa nowe place zabaw, wyposażona sala zabaw, miniboisko do piłki nożnej.

Stołówka i kawiarnia

Stołówka i kawiarnia

Smaczna, domowa kuchnia, krzesełka dla małych dzieci, wędzimy świeżo złowione ryby. Stylowa kawiarnia z salą telewizyjną, bilard, piłkarzyki, biblioteka.

Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatne Wi-Fi

Na terenie Ośrodka w kawiarni jest dostępny bezpłatny internet Wi-Fi.

Gry sportowe

Gry sportowe

Siatkówka, koszykówka, mini boisko do piłki nożnej, stół do tenisa stołowego, siłownie zewnętrzną, bezpłatny parking, miejsce na ognisko i grill, wypożyczamy nieodpłatnie małe grille.

Trasa rowerowa

Trasa rowerowa

Obok ośrodka przebiega nowo otwarta trasa rowerowa. Posiadamy wypożyczalnię rowerów górskich dla dorosłych i dla dzieci

Sprzęt wodny

Sprzęt wodny

Wypożyczalnia sprzętu wodnego: łodzie dla wędkarzy,łodzie rodzinne, kajaki, rowery wodne, leżaki plażowe

Grzybobranie

Grzybobranie

Okolica Ośrodka zwana jest "Grzybią Dąbrową" z racji dużej ilości grzybów i innego runa leśnego.

Wędkowanie

Wędkowanie

Jezioro jest corocznie zarybiane. Jest to jezioro szczupakowo-okoniowe. Z białej ryby występuje tu lin, leszcz i płoć.

Opinie

I kolejne wczasy za nami we wspaniałym Ośrodku Wypoczynkowym ,,Grzybia Dąbrowa''Jak się raz tu trafi to się przyjeżdza co roku.Zauroczenie tym miejscem jest niesamowite.Dziękujemy za wszystko!

Jola i Mirek Szatkowska Słupsk

zobacz wszystkie opinie
 

Ta strona używa plików cookies czytaj więcej   OK. Rozumiem